„Maria z przedmieścia” – Odcinek 52: Tita poznaje prawdę

W 52. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Clemente wyjawia Ticie, że on i Verónica są jej rodzicami. Emisja 16 listopada 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Tita przyjmuje z niedowierzaniem wyznanie Clementego. Mężczyzna wyjawia jej, że została adoptowana, a jej prawdziwą matką jest Verónica. Penélope urządza awanturę José Maríi. María uspokaja Nanda. Zapewnia syna, że wyjaśniła nieporozumienia z mężem oraz że zawsze może liczyć na jej pomoc. Clemente opowiada Ticie o tym, jak Verónica została zmuszona przez rodziców do oddania jej do sierocińca, gdyż była zbyt młoda, aby podjąć się wychowania córki. Wspomina także, jak wiele wycierpiała, gdy próbowała ją odzyskać, albowiem nie ma do niej żadnych praw. Na koniec oznajmia, że jest jej ojcem.

María wyjaśnia Agripinie, że wcale nie znalazła porozumienia z mężem i dojdzie między nimi do rozwodu. Z przykrością stwierdza, że Luis Fernando nigdy nie pozna swojego syna. Zobowiązuje się utrzymać to tajemnicy. Tita pragnie dowiedzieć się, czy Clemente jej nie oszukał. Rozpytuje o adopcję domowników. Jako pierwszą pyta Carlotę. María mówi Agripinie, że chciałaby zabrać Nanda ze stolicy, aby go chronić. Kobieta odbiera to jako próbę odebrania jej syna i zapowiada Veracruzowi, że nigdy na to nie pozwoli. Ani Victoria, ani Carlotą nie mają odwagi powiedzieć Ticie, że została adoptowana. Soraya zostaje żoną Oscara. Esperanza obawia się, że kobieta ściągnie na nich nieszczęście i skrzywdzi Alicię.

Tita żąda wyjaśnień od ojca. Luis Fernando i Fernando również nie mają odwagi wyznać córce prawdę. Tuż po ślubie Soraya planuje razem z doktorem Mejíą zabić Oscara. Verónica złości się, gdy Clemente oznajmia jej, że powiedział Ticie prawdę. W przypływie emocji Luis Fernando wyjawia córce prawdę. Pozostali członkowie rodziny uznają, że postąpił nietaktownie. María prosi Titę, żeby nie żywiła urazu do Veróniki, bo nie jest w stanie wyobrazić sobie przez co przeszła. Tita postanawia skontaktować się ze swoją biologiczną matką.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Comment

  1. A kolejne odcinki..? Już jest czwartek !

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.