Vanessa uświadamia matkę, że choćby bardzo się starała, nie uda jej się rozdzielić Alberta i Mariny. Proponuje, żeby spakowały się i wróciły do miasta, ale Susana odmawia. Tłumaczy córce, że zainwestowała zbyt dużo pieniędzy w jej ślub z Albertem i nie wyjedzie bez walki. Margarito pyta Damianę, czy naprawdę była nim zainteresowana. Ona odpowiada, że długo czekała, aż zorientuje się, co do niego czuje. Mężczyzna przyznaje, że zawsze myślał o niej jak o jedynej kobiecie, z którą mógłby zaznać szczęście, ale nie wychylał się ze względu na Baldomera.

Susana ostrzega Zacariasa, że powinien opuścić ranczo, ponieważ Damiana zdążyła już poinformować Prudencię o próbie gwałtu i prawdopodobnie sprawą zajmie się policja. Wyjaśnia mu, że zbyt wiele ryzykuje zostając pod nieobecność Luisa. Prudencia przekonuje się, że Alberto nie pomylił się co do Mariny. Uważa, że wybranka jego syna jest wspaniałą osobą i jest gotowa nakłonić męża do pobłogosławienia ich związku. Marina okazuje wdzięczność Prudencii za jej słowa.

Po powrocie na ranczo Luis natychmiast nakazuje Marinie się wynieść. W trakcie sprzeczki dziewczyna wyjawia, że jest żoną Alberta. Angustias wypomina Susanie, że odkąd Marina przybyła na ranczo, nie szczędzi okazji, aby jej dokuczyć i ją poniżyć. Kobieta udaje niewinną i mówi, że stara się być uprzejma dla gościa. W tajemnicy przed wszystkimi Luis wyprowadza Marinę z rancza i odwozi do domu Isaura. Lekarz z trudem tłumi w sobie gniew na wieść, że Marina wyszła za mąż za Alberta.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.