„Maria z przedmieścia” - Odcinek 33: Nauczka | novela.pl

„Maria z przedmieścia” – Odcinek 33: Nauczka

novela.pl 12 października 2018 1

W 33. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Luis Fernando chce ukarać Nandita za włamanie do rezydencji. Emisja 19 października 2018 o godz. 16.00 w Czwórce

„Maria z przedmieścia” – Odcinek 33: Nauczka

Victoria podejrzewa, że nadawcą tajemniczego listu jest Penélope. Fernando uznaje to za niesmaczny żart. Stan zdrowia Agripiny ulega pogorszeniu. Kobieta potrzebuje lekarstwa, na którego zakup nie stać Nandita. Manotas namawia chłopaka, żeby włamali się do domu zamożnej rodziny. María obiecuje Luisowi Fernandowi, że jeśli intuicja po raz kolejny ją zawiedzie, zaprzestanie poszukiwań syna.

Nandito włamuje się do rezydencji rodziny De la Vega. Luis Fernando nakrywa go na gorącym uczynku i przystawia mu pistolet do głowy. Manotas daje nogę, nie przejmując się losem chłopaka. Nandito wyjaśnia Luisowi Fernandowi, że pilnie potrzebuje pieniędzy na leczenie matki i dlatego ośmielił się włamać do jego domu, ale on mu nie wierzy i zabiera go na posterunek policji. Chłopak wyjawia Maríi, w którym szpitalu leży Agripina, żeby przekonać ją, że mówi prawdę.

Nandito zostaje zatrzymany. Luis Fernando mówi Maríi, że chłopiec jest niepełnoletni i zamiast do zakładu karnego, trafi do zakładu poprawczego. Manotas ukrywa przed Veracruz, co stało się z Nanditem. María jedzie do szpitala, w którym przebywa Agripina i utwierdza się w przekonaniu, że chłopak mówił prawdę. Zobowiązuje się pokryć koszty leczenia chorej kobiety. Luis Fernando nie zgadza się na darowanie winy Nanditowi. Uważa, że żaden powód nie tłumaczy popełnienia przestępstwa. Wbrew zakazowi męża María kieruje się na posterunek policji, na którym przebywa Nandito. Chłopak wita ją uściskiem.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

One Comment »

  1. Rora 15 października 2018 o 08:49 - Reply

    Novelo.pl czy wiadomo jaka jest oglądalność nowych telenowel? ;)

Komentarze »


X