„Słodka miłość” – Odcinek 61: Prezent urodzinowy

W 61. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Rosa dowiaduje się o walce Lucasa. Victoria i Marcos są śledzeni. Emisja 22 lutego 2017 o godz. 5:55 w TV Puls.

W tajemnicy przed wszystkimi Brenda udziela Lucasowi schronienia w swoim domu na jedną noc. Flor szuka Lucasa w domu jego babci. Rosa źle przyjmuje wiadomość o tym, że jej wnuk walczył na ringu. Flor wzywa na pomoc Marcosa.

Dzień urodzin Marcosa. Z tej okazji Victoria zaprasza go na obiad i wręcza mu prezent. Roncaglia, szpieg opłacony przez Lorenza, żeby śledził Victorię, robi im zdjęcia. Julián zrywa z Natachą. Carmen opuszcza rezydencję rodziny Bandi, żeby zaopiekować się Riki. Lucas jest zazdrosny o Brendę. Opuszcza pokój i ukrywa się za zasłoną w salonie, żeby podglądać, jak uczy się z Cirem. Elena przyłapuje go na gorącym uczynku.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Słodka miłość” (Dulce amor), telenowela, Argentyna 2012-2013; Reżyseria: Mauro Scandolari, Hugo Alejandro Moser; Występują: Carina Zampini, Sebastián Estevanez, Juan Darthés, Laura Novoa, Segundo Cernadas, Sol Estevanez, Rocío Igarzábal, Calu Rivero, Nicolás Riera; Strona: www.slodkamilosc.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.