Federico dowiaduje się od ojca Manuela, że Milagros jest jego córką. Usłyszawszy tę nowinę, traci na chwilę przytomność. Szybko jednak wraca do siebie i kategorycznie wypiera się córki z obawy, że pokrzyżuje jego plany o karierze politycznej. Zakazuje księdzu rozpowiadania komukolwiek o łączącym go z Milagros pokrewieństwie. Następnie dzwoni do Bernarda i poleca mu spakować rzeczy dziewczyny. Lokaj przypadkiem znajduje pośród nich fotografie Iva i Federica. Kiedy dziewczyna wraca do rezydencji, nie wpuszcza jej za próg. Wręcza spakowaną torbę i przyznaje się, że znalazł zdjęcie Iva. Udziela jej przestrogi, by nie traciła głowy dla bogatego panicza jak zrobiła to jego siostra.

Ivo zwraca się do babci z prośbą o potwierdzenie lub zdementowanie plotki o nieślubnym synu Federica. Angélica mówi mu prawdę i dodaje, że wynajęła cały zastęp detektywów, aby odnaleźli wnuka, jednak wszyscy ponieśli klęskę. Federico odwozi Milagros do klasztoru wbrew jej woli. Damián przedstawia siostrze i siostrzenicy swoją bliską przyjaciółkę, Leticię. Ona okazuje większe zainteresowanie przypadkiem poznaną Liną niż Luisą czy Vicky. Federico wręcza ojcu Manuelowi i siostrze przełożonej czek, aby przyjęli Milagros z powrotem w klasztorze. Ramón rozpoznaje Leticię, kiedy przechadza się w ogrodzie. Angélica zdumiewa się, gdy Marta przynosi jej kawę. Bernardo wyjaśnia kobiecie, że Milagros odeszła. Z okazji święta Trzech Króli Ivo kupuje Milagros pluszowego misia.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

[tabs tab1=”Zbuntowany anioł – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.