„Zbuntowany anioł” – Odcinek 30: Pluszowy miś

W 30. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Federico wyrzuca Milagros z posiadłości. Emisja 15 marca o godz. 11.00 w TV Puls.

Federico dowiaduje się od ojca Manuela, że Milagros jest jego córką. Usłyszawszy tę nowinę, traci na chwilę przytomność. Szybko jednak wraca do siebie i kategorycznie wypiera się córki z obawy, że pokrzyżuje jego plany o karierze politycznej. Zakazuje księdzu rozpowiadania komukolwiek o łączącym go z Milagros pokrewieństwie. Następnie dzwoni do Bernarda i poleca mu spakować rzeczy dziewczyny. Lokaj przypadkiem znajduje pośród nich fotografie Iva i Federica. Kiedy dziewczyna wraca do rezydencji, nie wpuszcza jej za próg. Wręcza spakowaną torbę i przyznaje się, że znalazł zdjęcie Iva. Udziela jej przestrogi, by nie traciła głowy dla bogatego panicza jak zrobiła to jego siostra.

Ivo zwraca się do babci z prośbą o potwierdzenie lub zdementowanie plotki o nieślubnym synu Federica. Angélica mówi mu prawdę i dodaje, że wynajęła cały zastęp detektywów, aby odnaleźli wnuka, jednak wszyscy ponieśli klęskę. Federico odwozi Milagros do klasztoru wbrew jej woli. Damián przedstawia siostrze i siostrzenicy swoją bliską przyjaciółkę, Leticię. Ona okazuje większe zainteresowanie przypadkiem poznaną Liną niż Luisą czy Vicky. Federico wręcza ojcu Manuelowi i siostrze przełożonej czek, aby przyjęli Milagros z powrotem w klasztorze. Ramón rozpoznaje Leticię, kiedy przechadza się w ogrodzie. Angélica zdumiewa się, gdy Marta przynosi jej kawę. Bernardo wyjaśnia kobiecie, że Milagros odeszła. Z okazji święta Trzech Króli Ivo kupuje Milagros pluszowego misia.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniolTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.