„Słodka miłość” – Odcinek 120: Przyśpieszone zakończenie

W 120. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Lorenzo i Ángeles zostają zdemaskowani. Victoria i Marcos zakładają rodzinę. Emisja 19 maja 2017 w Playpuls.pl

„Słodka miłość” – Odcinek 119: Noelia zachodzi w ciążę

W 119. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Elena awanturuje się z Juliánem. Leo pragnie zająć się dzieckiem Noelii. Emisja 18 maja 2017 w Playpuls.pl

„Słodka miłość” – Odcinek 85: Zdemaskowany

W 85. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Gaby opuszcza szpital. Victoria odkrywa kłamstwo Lorenza.

„Słodka miłość” – Odcinek 84: W potrzebie

W 84. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Marcos jest zazdrosny o Noelię. Victoria prosi Pepe o pomoc w odnalezieniu ojca.

„Słodka miłość” – Odcinek 83: W poszukiwaniu przeszłości

W 83. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Marcos próbuje dowiedzieć się, dlaczego Victoria rozpytuje o przeszłość swojej matki.

„Słodka miłość” – Odcinek 82: Resentyment

W 82. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Lucas odtrąca matkę. Julián jest zazdrosny o aktora, z którym ma występować Natacha.

„Słodka miłość” – Odcinek 81: Ponowne zatrudnienie

W 81. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Victoria przyjmuje do pracy wszystkich zwolnionych pracowników. Lucas nie che rozmawiać ze swoją matką.

„Słodka miłość” – Odcinek 80: Groźby

W 80. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Marcos zostaje zatrzymany przez policję. Victoria dowiaduje się masowych zwolnieniach w fabryce.

„Słodka miłość” – Odcinek 79: Nieprzemyślany krok

W 79. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Flor zostaje zwolniona z fabryki przez Lorenza. Marcos postanawia się z nim policzyć.

„Słodka miłość” – Odcinek 78: Czas na zmiany

W 78. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Gaby nie ma czucia w nogach. Noelia zmienia wygląd, aby przypodobać się Marcosowi.

Najnowsze wiadomości