„Po prostu María” – Odcinek 118: María jest w ciąży!

W 118. odcinku telenoweli „Po prostu María”: Enrique przyznaje, że nie spał z Maríą. Cristóbal leci do Hiszpanii. Emisja 22 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Fausto mówi Fabiánowi i Yolandzie, że Nayeli dała mu kosza. María odkrywa, że jest w ciąży, jednak nie wie z kim. Alejandro deklaruje, że jego miłość do niej jeszcze nie wygasła i proponuje, że uzna jej dziecko, jeśli nie ułoży jej się z Cristóbal. Rodrigo także wykorzystuje ciążę Maríi, by złożyć jej propozycję małżeństwa oraz uznania jej dziecka. Juan Pablo i Paloma zostają parą. Enrique domyśla się, że María jest w ciąży. Kobieta potwierdza jego przypuszczenia, po czym dodaje, że nawet jeśli on jest ojcem, nigdy nie zgodziłaby się wyjść za niego za mąż.

W trakcie wywiadu telewizyjnego María oświadcza, że z Enrique łączą ją jedynie sprawy zawodowe oraz podkreśla, że jest mężatką, kochającą swojego męża. Doña Feli uświadamia syna, że jeśli nie przekonała go deklaracja Maríi, to już nic nie uratuje jego małżeństwa. Enrique przyznaje się Maríi, że między nimi do niczego nie doszło. Kobieta policzkuje go i obwinia o zniszczenie małżeństwa. Paloma jest rozczarowana zachowaniem ojca i oznajmia swoją przeprowadzkę do domu babci. Nayeli przyjmuje oświadczyny Fausta. Cristóbal przylatuje do Hiszpanii, żeby porozmawiać z Maríą. Pina zawiadamia go, że María zdążyła już wrócić do Meksyku na ważne zgromadzenie.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Po prostu María” (Simplemente María), telenowela, Meksyk 2015-2016; Reżyseria: Sandra Schifnner, Eduardo Said; Występują: Claudia Álvarez, José Ron, Ferdinando Valencia, Arleth Terán, Ana Martín, Humberto Elizondo; Strona: poprostumaria.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.