„Słodka miłość” – Odcinek 47: Marcos szpieguje Lorenza

W 47. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Marcos wraca do pracy u Victorii, żeby szpiegować Lorenza. Emisja 2 lutego o godz. 12:00 w TV Puls.

Gaby usiłuje wmówić Juliánowi, że próbowała odebrać sobie życie. Naprawdę jednak wyrzuciła wszystkie rzekomo połknięte leki do muszli. Marcos na powrót zostaje szoferem Victorii, by śledzić Lorenza. Narzeczony Victorii wcale nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy, ale kryje się z tym. Obiera inną taktykę i proponuje szoferowi sojusz. Lucas całuje Flor i przedstawia ją Brendzie jako swoją dziewczynę, żeby wzbudzić jej zazdrość. Flor odgaduje jego intencje i jest wściekła. Domyśla się, że czuje miętę do młodej Bandi.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Słodka miłość” (Dulce amor), telenowela, Argentyna 2012-2013; Reżyseria: Mauro Scandolari, Hugo Alejandro Moser; Występują: Carina Zampini, Sebastián Estevanez, Juan Darthés, Laura Novoa, Segundo Cernadas, Sol Estevanez, Rocío Igarzábal, Calu Rivero, Nicolás Riera; Strona: www.slodkamilosc.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.