„Słodka miłość” – Odcinek 28: Pomysł na proces

W 28. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Noela planuje wytoczyć proces Bandim. Lucas gniewa się na Brendę. Emisja 5 stycznia o godz. 12:00 w TV Puls.

Lucas opuszcza rezydencję Bandi. Jest zagniewany na Brendę, ponieważ ukryła przed nim swoje pochodzenie. Julián spotyka Renziego na przyjęciu zaręczynowym Victorii. Podejrzewa, że stoi za skupywaniem mieszkań w jego dzielnicy. Żeby dociec prawdy, zwraca się do Gaby z prośbą o pracę. Noelia dowiaduje się, że Pepe wręczył Victorii swoje receptury. Mężczyzna zwierza jej się, że fabryka słodyczy miała być także jego własnością, jednak Rocco i Octavio wykradli jego receptury i wyrzucili go z interesu. Młoda adwokat postanawia wytoczyć proces fabryce Bandi.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Słodka miłość” (Dulce amor), telenowela, Argentyna 2012-2013; Reżyseria: Mauro Scandolari, Hugo Alejandro Moser; Występują: Carina Zampini, Sebastián Estevanez, Juan Darthés, Laura Novoa, Segundo Cernadas, Sol Estevanez, Rocío Igarzábal, Calu Rivero, Nicolás Riera; Strona: www.slodkamilosc.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.