„Sześć sióstr” – Odcinek 28: Drugi skradziony pocałunek

W 28. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Salvador skrada pocałunek Dianie. Elisa ich przyłapuje. Emisja 4 stycznia o godz. 17:05 w telewizji WP .

Przekonawszy się, że pierwszy plan pogrążenia fabryki Tejidos Silva spalił na panewce, don Ricardo wpada na kolejny, jego zdaniem dużo bardziej skuteczny. Salvador informuje Dianę o feralnej inwestycji, w którą chce je wciągnąć wuj. We dwoje próbują zaradzić sytuacji, zanim będzie na to za późno, co zostaje niewłaściwie odebrane przez Elisę. Kobieta przeżywa wielkie rozczarowanie, gdy nakrywa siostrę na pocałunku z Salvadorem.

Choroba puka do drzwi kolejnej osoby z rezydencji rodziny Silva. Don Luis umawia Franciscę na przesłuchanie u wybitnego nauczyciela muzyki. Adela odkrywa, że trafiła na języki plotkarzy z madryckiej socjety za sprawą tajemniczych bukietów, które wciąż przynosi jej posłaniec.

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.