„Paulina” – Odcinek 93: Wyjazd Carlosa Daniela

W 93. odcinku telenoweli „Paulina”: Paola grozi Lalicie. Carlos Daniel wyjeżdża w podróż. Emisja 28 maja 2019 o godz. 17.15 w Szóstce.

Paola ostrzega Lalitę, że ją zabije, jeśli rozpowie, że widziała ją stojącą o własnych siłach. Paulina wyznaje Serranowi, że jest zbyt przejęta problemami rodziny Bracho, aby myśleć o nim. Rodrigo namawia Carlosa Daniela do wyjazdu. W ten sposób uniknie na jakiś czas irytujących spotkań z Paolą. Elvira mówi Fidelinie, że Paola nie powinna odwiedzać męża w szpitalu, gdyż mogłoby mu to zaszkodzić. Paola dowiaduje się od Eloiny, że jej mąż wciąż leży w szpitalu w ciężkim stanie.

Kilka dni później. Paola dochodzi do wniosku, że Carlos Daniel powinien umrzeć, albowiem wtedy odziedziczyłaby całą jego fortunę. Piedad mówi Paulinie o planowanej podróży Carlosa Daniela. Carlitos żegna się z ojcem przed wyjazdem do internatu. Gema składa wizytę Paolę, żeby powiedzieć jej o wyjeździe Carlosa Daniela.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Karina Duprez, Eduardo Said; Występują: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.