„Paulina” – Odcinek 77: Poświęcenie Pauliny

W 77. odcinku telenoweli „Paulina”: Paulina nie che wyjawić, gdzie ukryła pamiętnik Paoli. Emisja 6 maja 2019 o godz. 17.15 w Szóstce.

Leandro ma nadzieję, że jeśli Viviana naprawdę odwzajemnia jego uczucia, ożeni się z nim. Doña Chabela i Mojarras okazują wdzięczność Carlosowi Danielowi za pomoc w uwolnieniu Zenobii. Carlos Daniel wraz z mecenasem Serrano uprzedzają Paulinę, że jej siostra wynajęła mecenasa Montesinosa, żeby ją pogrążyć. Usilnie namawiają ją, żeby wyjawiła, gdzie ukryła pamiętnik. Viviana wyznaje Abigail, że nie jest w ciąży. Rodrigo mówi Verónice, że Leandro odchodzi z fabryki, żeby poślubić Vivianę. Luciano chce być powołany na świadka w sprawie Pauliny i zamierza zeznawać na jej korzyść. Osvaldo wyjawia Paulinie, że nie może bez niej żyć. Paola zapowiada Elvirze, że pogrąży Paulinę.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Karina Duprez, Eduardo Said; Występują: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.