„Paulina” - Odcinek 61: Fałszywe oświadczenie | novela.pl

„Paulina” – Odcinek 61: Fałszywe oświadczenie

novela.pl 4 kwietnia 2019 0

W 61. odcinku telenoweli „Paulina”: Paulina oświadcza, że zmusiła Paolę do zamiany miejsc. Emisja 11 kwietnia 2019 o godz. 17.15 w Szóstce

„Paulina” – Odcinek 61: Fałszywe oświadczenie

Komendant Merino informuje mecenasa Montesinosa, że Paulina nie może opuścić aresztu nawet za poręczeniem majątkowym. Estefanía dowiaduje się od Gemy, że Paola wegetuje w szpitalu, zaś Paulina trafiła za kratki. Paulina jest gotowa wziąć na siebie winę za intrygę uknutą przez Paolę, aby nie zhańbić jej dobrego imienia. Komendant Merino oznajmia Paulinie, że będzie musiała spotkać się z siostrą, żeby mogli je zidentyfikować. Willy wścieka się, gdy Rodrigo zabrania mu wstępu do fabryki. Paulina podpisuje oświadczenie, że zmusiła Paolę do zamiany miejsc. Rodrigo uprzedza Willy’ego, że rodzina Bracho nie da już więcej pieniędzy Estefaníi. Mecenas Montesinos rezygnuje z reprezentowania Pauliny przed sądem. Paulina dowiaduje się, że zostanie przetransportowana do zakładu karnego dla kobiet.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Karina Duprez, Eduardo Said; Występują: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

Komentarze »


X