Luciano uświadamia Carlosa Daniela, że jego żona zaplanowała zamianę i wysłała Paulinę, dobrą, skromną dziewczynę, do swojego domu, aby ją udawała. Carlos Daniel wspomina Rodrigowi, że kobieta, która zajęła miejsce jego żony jest uzurpatorką. Paulina powoli szykuje się do odejścia. Powierza Rodrigowi pieczę nad fabryką.

Rodrigo wyznaje Estefaníí, że zgodził się wrócić do fabryki jedynie ze względu na Paulinę. Gema wpada w osłupienie, gdy Carlos Daniel wyjawia jej, że autorem anonimu był Luciano. Estefanía podejrzewa Paulinę o zabicie Paoli. Insynuuje, że uzurpatorka jest niebezpieczna i mogłaby zabić całą rodzinę Bracho. Paola oznajmia Alessandrowi, że niebawem wróci do męża i dzieci. Luciano wyjawia Carlosowi Danielowi oraz Rodrigowi, że Paola przygotowała zamianę, żeby wyruszyć w podróż z jednym z kochanków.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

POLECAMY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.