„Moje serce bije dla Loli” – Odcinek 133: Toast za zwycięstwo

W 133. odcinku telenoweli „Moje serce bije dla Loli”: Ángel ginie. Lola i Andrés biorą ślub w Las Vegas. Emisja 24 listopada o godz. 11:00 w TV Puls.

Ángel rani Andrésa. Lola proponuje, że będzie negocjowała z policją, by Ángel mógł uciec. Andrés zachodzi Ángela od tyłu i strzela do niego. Mężczyzna umiera. Lola odzyskuje wolność i spotyka się z matką. Wszyscy zbierają się w domu Loli, by świętować. Lola odwiedza grób Chabeli i opowiada jej o tym, jak bardzo jest szczęśliwa. Etelvina przechodzi metamorfozę dzięki Adeli i Loli. Camilo i Sofía pobierają się, tak samo jak Rodrigo i Soledad. Andrés i Lola także postanawiają pójść w ich ślady i wziąć ślub w Las Vegas jak próbowali przed laty. Adela zostaje matką. Daniel prosi ją o rękę. Soledad zauważa Vicky w jednym z kasyn w Las Vegas i odwraca uwagę Rodriga, by ten jej nie rozpoznał. Lola i Andrés wznoszą toast i wyznają sobie miłość. Koniec.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Moje serce bije dla Loli” (Mi corazón insiste), telenowela, Stany Zjednoczone 2011; Reżyseria: Leonardo Galavis, Nicolás Diblasi; Występują: Carmen Villalobos, Jencarlos Canela, Ana Layevska, Fabián Ríos, Roberto Mateos, Katie Barberi, Carlos Torres, Rossana San Juan, Mauricio Hénao, Carlos Ferro.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.