„Miłość po miłości” - Odcinek 7: Niemy świadek | novela.pl

„Miłość po miłości” – Odcinek 7: Niemy świadek

novela.pl 28 listopada 2017 0

W 7. odcinku telenoweli „Miłość po miłości”: Nicolás przyznaje się, że wiedział o zdradzie matki. Emisja 5 grudnia 2017 o godz. 15:50 w iTVN

„Miłość po miłości” – Odcinek 7: Niemy świadek

Godoy i Laura zabierają czerwony but jako dowód. Santiago pragnie przekonać się, czy Carolina okłamywała go za każdym razem, gdy mówiła, że wybiera się z wizytą do brata. W tym celu udaje się do szwagra na wieś. Nicolás sprzecza się z wujem i ucieka. Godoy przychodzi do domu Kaplanów. Raquel wręcza mu znaleziony klucz z brelokiem. Po powrocie do domu mężczyzna pokazuje go Laurze. Kobieta nie ma wątpliwości, że Carolina i Damián byli kochankami.

Santiago szuka Nicolása. Znajduje go późno w nocy przed wejściem do szkoły. Chłopak jest przygnębiony. Kilka dni przed wypadkiem słyszał przez telefon jak jego matka uprawiała seks z mężczyzną. Ponieważ nikomu o tym nie powiedział, niezamierzenie został jej wspólnikiem. Teraz nie ma wątpliwości, że owym mężczyzną był Damián.

W przeszłości. Rodziny Kaplanów i Alvarado wyjeżdżają razem do Mar del Plata. Carolina i Damián są sobą coraz bardziej zauroczeni. Wieczorem mężczyzna dotyka Carolinę – wsuwa jej dłoń w krocze i masuje -, nie zważając na śpiąca obok Raquel. Spór Míi z Lolą przerywa im intymny moment. Rodzina Alvarado podejmuje decyzję o natychmiastowym powrocie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Telefe

„Miłość po miłości”, telenowela, Argentyna 2017; Reżyseria: Miguel Colom, Pablo Vásquez; Występują: Mariano Martínez, Isabel Macedo, Eleonora Wexler, Federico Amador i inni; Strona: www.novela.novela.pl/milosc-po-milosci/

Komentarze »


X