„Bez tożsamości” - Odcinek 11: Pokrzyżowane plany | novela.pl

„Bez tożsamości” – Odcinek 11: Pokrzyżowane plany

novela.pl 17 grudnia 2017 0

W 11. odcinku serialu „Bez tożsamości”: Roberto zostaje potrącony przez samochód. Emisja 18 grudnia 2017 o godz. 18:35 w TVP 1

„Bez tożsamości” – Odcinek 11: Pokrzyżowane plany

Madryt, 2013. María, pod nową tożsamością, przygląda się poczynaniom swoich bliskich, którzy z zadziwiajacą łatwością odbudowali swoje życie po jej rzekomej śmierci. Jej złość narasta. Zacięcie trenuje, zarówno swoje ciało jak i umiejętność posługiwania się bronią, aby być w pełni gotowa, gdy wybije godzina zemsty.

Madryt, 2001. María i Juan czekają na Roberta, który ma im zwrócić dokumenty potwierdzające kradzieże niemowląt w klasztorze. Roberto nie przybywa na spotkanie, gdyż zostaje potrącony przed samochód. María i Juan, podobnie jak Alfredo Palomar, działający z polecenia Enrique, muszą dowiedzieć się, gdzie mężczyzna ukrył archiwa.

Luisa pragnie odzyskać Maríę i wydaje wielkie przyjęcie w domu, na które zaprasza także ukochaną nianię córki. Nie wszystko idzie po jej myśli, albowiem María wykorzystuje okazję, aby zwrócić się przeciwko rodzinie adopcyjnej.

Opracowanie novela.pl, fot. Atresmedia

„Bez tożsamości” (Sin identidad), serial, Hiszpania 2014; Reżyseria: Joan Noguera; Występują: Megan Montaner, Verónica Sánchez, Eloy Azorín, Daniel Grao, Miguel Ángel Muñoz i inni; Strona: www.novela.pl/bez-tozsamosci/

Komentarze »


X