„Bez tożsamości” – Odcinek 9: Zatajona prawda

W 9. odcinku serialu „Bez tożsamości”: María docieka prawdy o Robercie i jego zmarłej żonie. Emisja 14 grudnia 2017 o godz. 18:35 w TVP 1 .

Madryt, 2001. Roberto wraca z Barcelony. Jest rozczarowany, ponieważ jego syn nie zgodził się na spotkanie. Pragnie zemścić się na ojcu Bruna za wyrządzone krzywdy. Amparo wraca do domu, żeby zastąpić Maríę i zająć się chorą matką. Juan zostaje poproszony przez rodziców adopcyjnych syna Claudia Baffiego o interwencję. Także Claudio zwraca się do niego po pomoc. María rozpoznaje w nim Roberta, mężczyznę, który uratował życie Brunowi.

Bruno szantażuje Maríę, gdy ta wypytuje go o Roberta. Proponuje, że opowie jej całą prawdę, jeśli spędzi z nim noc. Doktor Palomar usiłuje dowiedzieć się, kto ukradł dokumenty Juanowi. Juanowi udaje się namówić syna Claudia na przyjazd do Madrytu. Chłopak odbywa rozmowę w cztery oczy z Claudiem. Odmawia przyjęcia fotografii biologicznej matki i oświadcza ojcu, że nie chce mieć z nim kontaktu. Claudio jednak nie daje za wygraną.

Bruno wyrzuca ojcu w twarz, że sprzedał dwóm rodzinom kradzione niemowlęta i zaręcza, że dysponuje dokumentami, które mogą go pogrążyć. W zamian za ich ukrycie, żąda przepisania kliniki na jego nazwisko. María rozpoznaje na rodzinnym zdjęciu żonę Roberta (Claudia). Dowiaduje się od matki, że kobieta miała na imię Beatriz i była siostrą Luisy. Z opowieści Fransisca poznaje pobieżnie historię nieszczęśliwej miłości i przedwczesnej śmierci ciotki. Dopiero niania wyjawia jej, że kobieta odebrała sobie życie.

Amparo dowiaduje się, że matka zalega sześć miesięcy z zapłatą czynszu. Pakuje rzeczy i wyjeżdża do Madrytu. Pablo skrada pocałunek Maríi. Sytuację przerywa telefon od Fernandy – zatroskana matka wypytuje Maríę o Amparo. Amparo odwiedza Curro w więzieniu. Wmawia mu, że María zatrudniła detektywa, aby ją śledził i to on zgłosił policji kradzież biżuterii. Następnie prosi o telefon do muzułmanina z Marbelli. Jest gotowa spełnić jego żądanie, jeśli otrzyma sowitą zapłatę…

Opracowanie novela.pl, fot. Atresmedia

„Bez tożsamości” (Sin identidad), serial, Hiszpania 2014; Reżyseria: Joan Noguera; Występują: Megan Montaner, Verónica Sánchez, Eloy Azorín, Daniel Grao, Miguel Ángel Muñoz i inni; Strona: www.novela.pl/bez-tozsamosci/

[tabs tab1=”Bez tożsamości – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.