„Bez tożsamości” - Odcinek 4: María odnajduje biologiczną matkę | novela.pl

„Bez tożsamości” – Odcinek 4: María odnajduje biologiczną matkę

novela.pl 6 grudnia 2017 0

W 4. odcinku serialu „Bez tożsamości”: María poznaje Fernandę, która prawdopodobnie jest jej biologiczną matką. Emisja 7 grudnia 2017 o godz. 18:40 w TVP 1

„Bez tożsamości” – Odcinek 4: María odnajduje biologiczną matkę

Pablo mówi Maríi, że jej ojciec wrócił do szpitala i był w pokoju Pedra. Żona zmarłego stróża spełnia ostatnią wolę męża i wręcza Juanowi dokumenty wykradzione z klasztoru z nazwiskami rodziców adopcyjnych skradzionych dzieci. Na podstawie zebranych poszlak Pablo wysuwa hipotezę dotycząca miejsca zamieszkania biologicznej matki Maríi. Namawia dziewczynę na wyjazd do San Cristóbal de la Mota. Juan jest śledzony, gdy następnego dnia wynosi z kancelarii otrzymane dokumenty. Roberto i Bruno także czyhają na niego. Przy pierwszej okazji potrącają go samochodem, zabierają pudło z dokumentami i uciekają z miejsca zdarzenia. Następnie wyjeżdżają za miasto i podpalają samochód.

María przyjeżdża do San Cristóbal de la Mota. Wchodzi do fryzjera i przypadkiem spotyka kobietę z identycznym znamieniem na karku jak u siebie. Wieczorem udaje się do baru, gdzie pracuje Fernanda. W lokalu odbywają się 27. urodziny jej córki, Amparo. Siostra Antonia odkrywa kradzież aktów urodzenia i innych dokumentów. Podejrzewa o kradzież Pedra. Aby pozbyć się pozostałych archiwów, Aflredo wznieca pożar w gabinecie.

Juan budzi się w szpitalu i orientuje się, że potrącono go, żeby odebrać mu dokumenty. Policja nie wierzy w jego wersję wydarzeń. Curro, były chłopak Amparo, zmusza Maríę do wyjawienia prawdziwego powodu wizyty w miasteczku. Amparo nie chce uwierzyć w historię Maríi, ani dopuścić ją do matki. Żona Pedra zarzuca Franciscowi, że kupił swoją córkę. Oznajmia mu, że przekazała dowody adwokatowi i będzie dochodzić sprawiedliwości.

Amparo zmienia zdanie i zaprasza Maríę do swojego domu. Pokazuje matce znamię na karku Maríi. María opowiada im o handlu dziećmi, w jaki zamieszana jest siostra Antonia. Amparo odkrywa, że matka całe życie ją okłamywała i domaga się usłyszeć prawdę. Fernanda opowiada im o porodzie w klasztorze i podmianie niemowląt. María prosi ich o pomoc w wytoczeniu procesu winnym i wyciągnięciu prawdy na światło dzienne.

Opracowanie novela.pl, fot. Atresmedia

„Bez tożsamości” (Sin identidad), serial, Hiszpania 2014; Reżyseria: Joan Noguera; Występują: Megan Montaner, Verónica Sánchez, Eloy Azorín, Daniel Grao, Miguel Ángel Muñoz i inni; Strona: www.novela.pl/bez-tozsamosci/

Komentarze »


X