„Miłość po miłości” - Odcinek 10: Dowody zdrady | novela.pl

„Miłość po miłości” – Odcinek 10: Dowody zdrady

novela.pl 1 grudnia 2017 0

W 10. odcinku telenoweli „Miłość po miłości”: Raquel i Santiago wspólnie odkrywają sekrety Caroliny i Damiána. Emisja 8 grudnia 2017 o godz. 15:50 w iTVN

„Miłość po miłości” – Odcinek 10: Dowody zdrady

Godoy przegląda zapis z kamery przy bramkach autostrady, przez którą przejeżdżali Damián i Carolina w noc wypadku. Laura jest coraz bardziej zainteresowana sprawą kochanków. Santiago ma wgląd do folderu zawierającego historię rozmów Caroliny i Damiána. Przeglądają go razem z Raquel. Znajdują także tajemniczy klucz w szafce nocnej Damiána oraz zakurzony kolczyk Caroliny, zgubiony przez nią przed trzema laty.

Raquel i Santiago postanawiają odwiedzić rodzinne miasto Caroliny. Między Nicolásem, a Federikiem wywiązuje się ostra bójka. Lola i Mía muszą interweniować. Lisa prowadzi Raquel i Santiaga do Rosy. Kobieta potwierdza ich podejrzenia i pokazuje im domek na wierzbie, gdzie kochankowie konsumowali swoją miłość.

W przeszłości. Carolina i Damián unikają kontaktu z Raquel w hotelu, gdzie planowali spędzić romantyczne chwile. W końcu jednak dochodzi do spotkania, w najmniej oczekiwanym momencie i miejscu – małżeńskim apartamencie. Carolina przypadkiem gubi kolczyk, który ląduje pod łóżkiem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Telefe

„Miłość po miłości”, telenowela, Argentyna 2017; Reżyseria: Miguel Colom, Pablo Vásquez; Występują: Mariano Martínez, Isabel Macedo, Eleonora Wexler, Federico Amador i inni; Strona: www.novela.novela.pl/milosc-po-milosci/

Komentarze »


X