Martínowi dopisuje szczęście. Ma cztery asy i wygrywa grę. Moretti postanawia nie zabijać Carli. Martín prosi syna, żeby rzucił pracę u Morettiego, ale Diego odmawia bez podania powodu. Lucía obiecuje Emie, że nie będzie jej utrudniała kontaktu z ojcem. Nie toleruje natomiast jego obecności w firmie. Diego ponownie spogląda na zdjęcie Lucíi i Francisca i dopada go zazdrość. Tania dalej udaje przed wszystkimi amnezję. Martín spłaca swój dług u Morettiego. Zapytany o stan zdrowia Tanii odpowiada, że nie może postawić diagnozy.

Pod nieobecność Liny Tania ściąga Martína do swojego mieszkania. Moretti gęsto tłumaczy się przez telefon z opóźnienia w dostawie. Tania przeprowadza Martína tak, by nie został uchwycony przez ukrytą kamerę. Wyjaśnia mu, że Moretti obserwuje ją z troski oraz aby zapewnić jej bezpieczeństwo. Diego spotyka Francisca w firmie Lucíi. Kobieta czuje się zakłopotana sytuacją. Lina nakrywa Martína i Tanię.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.