„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 50: Wizyta króla | novela.pl

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 50: Wizyta króla

novela.pl 3 lipca 2017 0

W 50. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Król Hiszpanii gości incognito w hotelu. Za nim przybywa królowa. Emisja 8 lipca o godz. 14:55 w TVP 1

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 50: Wizyta króla

Dzięki telegramowi z kolejną wskazówką Julio, Alicia i Maite odkrywają treść zdania. Jest nią imię i nazwisko: Adrián Vera Selande. Ayala odkrywa, że od 12 lat mężczyzna ten jest poszukiwany za morderstwo. W hotelu zjawia się incognito król Hiszpanii, by spotkać się z kochanką. Na miejsce przybywa też królowa. Dzięki interwencji Alfreda król unika kłopotu. W podzięce monarcha przywraca go do stanu szlacheckiego. Nie wszystko jednak układa się po myśli Alfreda. Rozczarowany małżeństwem Javier myśli o rozstaniu z Laurą. Andrés usiłuje zmusić Belén do opuszczenia hotelu. Wskutek jednak intrygi byłej żony ostatecznie odchodzi Camila. W Andrésie budzi się żądza mordu.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

Komentarze »


X