„Miłość na zakręcie” – Odcinek 37: Víctor porywa Carlę

W 37. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Víctor wpada w pułapkę zastawioną przez Carlę. Emisja 6 lipca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Tania prosi Martína, żeby nie mówił nikomu, że odzyskała pamięć. Pragnie również porozmawiać z nim w cztery oczy, gdyż ma mu coś istotnego do powiedzenia. Oboje udają przed Liną, że nic ważnego się nie wydarzyło, jednak ona i tak ma co do nich podejrzenia. Lucía mówi Franciscowi, że chociaż już do niego nie wróci, cieszy się, że utrzymuje bliski kontakt z Emą. Ema namawia ojca, żeby znów zawrócił w głowie matce, albowiem chce ją odsunąć od Diega. Sama tymczasem wysyła Diegowi wspólne zdjęcie obojga rodziców, żeby mu dokuczyć.

Moretti wręcza Martínowi fakturę za usługi Patalla. Martín martwi się, że nie będzie mógł jej zapłacić. Diego podsuwa mu ryzykowny pomysł zdobycia pieniędzy w grze w pokera. Martín początkowo wzbrania się przed tym, ale w końcu ulega. Stawiają na szali wszystkie oszczędności, nawet samochody. Víctor wyłapuje kolejną modelkę do eskerymentów – Carlę. Zaczepia ją na ulicy, odurza i zabiera do laboratorium. Moretti rozpoznaje nową zdobycz swojego wspólnika i jest na niego wściekły.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.