„Miłość na zakręcie” – Odcinek 18: Podstęp Martína

W 18. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Martín idzie do łóżka z Liną, żeby wyciągnąć od niej informacje. Emisja 9 czerwca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Tania denerwuje się brakiem informacji na swój temat w szkole, której jest absolwentką. Moretti kontaktuje się z Martą, by zajęła się problemem. Martín zauważa nerwowe zachowanie pracownicy.

Víctor umawia się na spotkanie z modelką Pamelą Turner. Podaje jej środki usypiające i zabiera do laboratorium Morettiego. Moretti wyjaśnia Lucíi, że wykonał zapasowy klucz do firmy, żeby Víctor mógł wejść do środka z modelką. Lucía nie jest z tego powodu zadowolona, ale nie może zaprotestować. Martín opowiada Ramirowi o dziwnym incydencie w szkole Tanii. Podejrzewa, że Moretti coś ukrywa i pragnie odkryć jego sekret.

Lina uprzedza Morettiego, że bliskie relacje z Martínem mącą w głowie Tanii. Sugeruje, żeby odsunął go od niej. W ten sposób sama zostaje wybrana na towarzyszkę Martína przy kolejnym transporcie. W trakcie jazdy podejmuje próbę usidlenia mężczyzny. On nie stawia oporu, albowiem planuje dowiedzieć się, co ukrywa Moretti. Jadą razem do hotelu, uprawiają seks, a potem Martín włamuje się do jej telefonu, żeby znaleźć kombinację do walizki. Po otwarciu walizki znajduje w niej pipety z cieczą w dwóch kolorach – czerwonym i bursztynowym.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.