Miniserial “W pułapce miłości” od 4 czerwca ponownie w TVP 1

Hiszpański miniserial “W pułapce miłości” z Olivią Moliną w roli głównej ponownie w Jedynce. Emisja od 4 czerwca w niedziele ok. godz. 14:00.

W czerwcowe niedzielne popołudnia TVP 1 przypomni trzyodcinkowy miniserial pt. “W pułapce miłości” (oryg. Un burka por amor). To telewizyjna adaptacja powieści “Burka miłości”, autorstwa hiszpańskiej pisarki i dziennikarki Reyes Monforte, która w swej twórczości wiele miejsca poświęca współczesnym kobietom i ich problemom. Ta wstrząsająca historia wydarzyła się naprawdę, dziennikarka opisała dramatyczne losy młodej Hiszpanki, która przeżyła koszmar w państwie rządzonym przez talibów.

Młodziutka i naiwna María (Olivia Molina) ucieka z rodzinnego domu, by zakosztować wolności i nowych wrażeń w życiu. Kiedy poznaje znacznie starszego od siebie Afgańczyka, muzułmanina Rashida (Rafael Rojas), zakochuje się w nim bez pamięci i przyjmuje jego oświadczyny. Niebawem okazuje się, że María spodziewa się dziecka. Mąż postanawia zabrać ciężarną żonę do swej ojczyzny, by przedstawić ja rodzinie. To miał być krótki pobyt, który zaczyna się jednak przedłużać. Sprawy wyglądają bardzo źle. Życie w Afganistanie pod rządami talibów staje się niebezpieczne. Obca kultura i surowe zakazy są nie do zaakceptowania przez zbuntowaną i wyzwoloną Maríę. Pragnie jak najszybciej wrócić do Europy, co okazuje się praktycznie niemożliwe.

Opisy odcinków serialu są dostępne tutaj.

[tabs tab1=”W pułapce miłości – Zwiastun (hiszp.)”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.