„Maria z przedmieścia” – Odcinek 88: Przypadkowe spotkanie

W 88. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: María i Luis Fernando spotykają się w szpitalu. Emisja 14 stycznia 2019 o godz. 16.00 w Czwórce.

Fernando informuje syna, że María nie zginęła w pożarze, a niezidentyfikowane wcześniej ciało należało do Refugio, strażniczki zakładu karnego. Cecilia zielenieje z zazdrości na widok Maríi i Daniela razem. Luis Fernando uprzedza Gonzala, że nie zamierza wtrącać się do życia jego i Maríi, ale nie pozwoli im zabrać Nanda ze sobą. Murillo próbuje dopaść Sorayę. Po rozmowie z Esperanzą nie ma wątpliwości, że zabiła swojego męża.

Cecilia uprzedza Maríę, że Daniel należy do niej i nie pozwoli go sobie odebrać. Aldo prosi Carlotę, żeby wstawiła się za nim u Tity. Pragnie ze wszystkich sił przekonać ukochaną, że nadal ją kocha oraz żałuje, że postąpił jak tchórz. Soraya dowiaduje się, że Aldo ją zdradził i opowiedział ojcu o tym, jak pobiła Nanda, znęcała się nad Alicią i uderzyła Esperanzę. Victoria podejrzewa, że María znów włóczy się po ulicach, schorowana i zaniedbana, jak we wczesnej młodości. Fernando obiecuje żonie, że nazajutrz rozpoczną poszukiwania córki.

María i Daniel zbliżają się do siebie. Ona przypomina sobie twarz Luisa Fernanda, jednak nie wie kim on jest. Soraya przypadkiem spotyka Maríę na ulicy. Rozpoznaje ją. María błaga, żeby uświadomiła ją, kim jest i pomogła wrócić do rodziny. Luis Fernando nie godzi się na oddanie Gonzalowi żony bez walki. Pragnie odnaleźć ją i przekonać, że błędnie go osądziła. Agripina przechodzi zawał serca. Jej stan jest ciężki. Doktor Suárez nie daje jej wiele szans na przeżycie.

Daniel wyznaje Cecilii, że María jest kimś wyjątkowym, ale przeczuwa, że wkrótce zniknie z ich życia. Cecilia ponownie czuje ogromną zazdrość, gdy staje się świadkiem sceny, w której María okazuje wdzięczność Danielowi za pomoc. Soraya wymyka się z rąk policji dzięki Aurelii. Następnie zwraca się do Gonzala o pomoc w zorganizowaniu ucieczki za granicę. María odgaduje uczucia Cecilii i prosi ją, żeby nie traktowała jej jak rywalkę. Cecilia dosypuje czegoś do mleka Perlity, przez co ta odczuwa silny ból brzucha. María zabiera dziewczynkę do szpitala, w którym spotyka Luisa Fernanda.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.