Alberto przyznaje się doktorowi Zamudiowi, że wdał się w spór z doktorem Bázanem, ale zaznacza, że nie doszło między nimi do rękoczynów, gdyż Marina się wtrąciła. Doktor Zamuda wyraża swoje niezadowolenie z faktu, że Alberto porzucił jego córkę w środku przyjęcia oraz że obraził ją, zapraszając do tańca Marinę. Ostrzega go, że jeśli skrzywdzi Lucrecię, przestaną razem pracować. Prudencia informuje męża, że Toribio przyjął jego ofertę i podpisał papiery. Luis liczy, że w ten sposób odmieni się los mężczyzny. Prudencia przypomina mężowi, że ma jeszcze jeden dług do spłacenia – musi uznać Marinę za swoją córkę.

Alberto wyjawia Erickowi, że zamierza zerwać z Lucrecią. Luis prosi Marinę o pozwolenie na widywanie się z wnukiem. Spotyka go odmowa. W odpowiedzi słyszy, że ma zły wpływ na dziecko. Nie poddaje się jednak i zaprasza córkę do swojego domu. Przekonuje ją zapewnieniem, że sprawi w ten sposób radość matce. Marina wyjawia Yolandzie, że zamierza spotkać się z Albertem, żeby dowiedzieć się, czy jest gotowy podjąć kolejną szansę. Przyjaciółka uprzedza ją, że może przeżyć kolejne rozczarowanie. Lucrecia wmawia Marinie, że Alberto odwzajemnia jej miłość, a ich związek układa się znakomicie. Marina żali się Ricardowi, że Alberto znów ją oszukał. Postanawia zapomnieć o byłym mężu i związać się z lekarzem.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.