„Maria z przedmieścia” – Odcinek 78: Próba przetrwania

W 78. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Penélope usiłuje uprzykrzyć Maríi pobyt w zakładzie karnym. Emisja 27 grudnia 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

María dowiaduje się, że będzie dzieliła celę z Penélope, byłą pracownicą, która szczerze jej nienawidzi. Soraya nachodzi Luisa Fernanda w pracy, żeby się wyżalić. Lupe szuka Nanda na przedmieściach miasta. Kiedy spotyka Agripinę i Caridad, wręcza im list do chłopca napisany przez jego prawdziwą matkę. Agripina rozdziera go na kawałki. Penélope zapowiada Maríi, że zgotuje jej prawdziwe piekło.

Soraya wmawia Luisowi Fernandowi, że widziała Maríę uciekającą z miejsca zbrodni. Insynuuje, że jego żona zabiła Calixtę przez pomyłkę. Naprawdę czyhała na jej życie. Dodatkowo próbuje przekonać go, że María okłamała go także w kwestii ojcostwa i prawdziwym ojcem Nanda jest Vladimir. Tita nie ma okazji zobaczyć się z Maríą przed wylotem do Europy. Penélope przedstawia Maríę innym więźniarkom. Luis Fernando szuka Nanda w jego dawnym domu. Namawia chłopca, żeby odwiedził matkę w więzieniu. On odmawia i wyrzeka się matki.

Esperanza odzyskuje pamięć. Doktor Suárez pragnie zatrzymać ją na trzydniowej obserwacji. Penélope grozi Maríi nożem. Jej udaje się obezwładnić rywalkę. Penélope po raz drugi próbuje odegrać się na Maríi, jednak i tym razem ta wychodzi obronną ręką z sytuacji. Soraya nabywa na rynku dwie tarantule i jadowitą żmiję. Gonzalo odwiedza Maríę w więzieniu. Ona prosi adwokata, żeby w pierwszej kolejności zajął się jej rozwodem z Luisem Fernandem.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.