Doktor Múñoz de Baena ostrzega syna, że jeśli zrezygnuje z posady w szpitalu, może nie wracać do domu i zapomnieć o samochodzie, kartach płatniczych oraz pozostałych luksusach. Erick zwraca ojcu wszystko, co pochodzi od niego i oświadcza, że nie pozwoli sobą pomiatać. Luis złości się na żonę, że wykorzystała limit na karcie kredytowej. Nakazuje jej lepiej zarządzać finansami. Vanessa czuje się dotknięta, gdy Edson chwali się nią przed kolegami jak zdobytym trofeum.

Damiana próbuje odsunąć Soledad od Margarita. Ona zgadza się to uczynić pod warunkiem, że Damiana uszanuje jej związek z Baldomerem. Ricardo oznajmia rodzinie i bliskim, że spotyka się z Mariną. Encarnación zapewnia Marinę, że nie pożałuje wyboru, gdyż jej syn jest dobrym człowiekiem i bardzo ją kocha. Erick mówi Albertowi, że został bez dachu nad głową, gdyż zmęczył się spełnianiem woli ojca. Uważa, że wystarczającą się poświęcił, spędzając lata na nauce zawodu wybranego przez ojca. Ma dość bycia jego utrzymankiem i pragnie się usamodzielnić. Alberto tymczasem opowiada przyjacielowi o zrozumieniu jakie Lucrecia okazała mu, wysłuchawszy jego historii z Mariną. Erick radzi Albertowi, żeby dbał o nową dziewczyną, gdyż trudno znaleźć drugą taką jak ona.

Luis wpada do Mariny z tuzinem prezentów dla wnuka. Prudencia i Marina są zaskoczone jego zachowaniem. Mężczyzna prosi córkę, żeby pozwoliła mu być obecnym podczas uroczystości chrztu wnuka. Marina nie protestuje. Paulino prosi Vanessę, żeby nigdy więcej go nie nachodziła. Oświadcza, że spotyka się z Aną, która akceptuje go takim, jakim jest i nie wstydzi się go.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.