„El embarcadero”, nowy serial twórców „Domu z papieru”

Álvaro Morte, Verónica Sánchez i Irene Arcos protagonistami hiszpańskiego serialu „El embarcadero”.

Álex Pina i Esther Martínez Lobato, twórcy nagrodzonego niedawno Emmy Internacional serialu „Dom z papieru”, przygotowali nową historię. Jej scenariusz oparli na pomyśle Sonii Martínez i rozpisano na osiem odcinków. Realizacją zajęła się platforma Movistar+ wspólnie z wytwórniani Vancouver Media i Atresmedia Studios.

Serial „El embarcadero” określany jest jako thriller romantyczny. Osią fabuły są związki uczuciowe Óscara (w tej roli Álvaro Morte, Profesor z „Domu z papieru”). Mężczyzna wierzy, że może być oddany jednocześnie dwóm kobietom – ukochanej żonie Alejandrze (Verónica Sánchez), z którą ma nadzieję dożyć pięknej starości, oraz Verónice (Irene Arcos), przy której uczy się, że można żyć bez zasad i nie ograniczać się przez czas czy dni tygodnia. Prawda o podwójnym życiu Óscara wychodzi na jaw po jego niespodziewanej śmierci. Alejandra odkrywa istnienie kochanki męża. Żeby dowiedzieć się o niej więcej i znaleźć odpowiedzi na nurtujące ją pytania, podszywa się pod inną osobę. Nieświadomie zaczyna postępować tak samo jak jej zmarły mąż.

W obsadzie serialu znaleźli się także Marta Milans, Roberto Enríquez, Cecilia Roth, Antonio Garrido, Judit Ampudia, Miquel Fernández i Paco Manzanedo. Premiera w Hiszpanii zapowiedziana jest na 18 stycznia.

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. “Dom z papieru” był bardzo ciekawy i wciągający. Oglądało się go z dużą przyjemnością. Bardzo chętnie zobaczę inne wcielenie “Profesora”. Czy to będzie film psychologiczny, w którym znajdziemy wiele nierozwiązanych zagadek z przeszłości? Mam nadzieję, że tak.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.