„Maria z przedmieścia” – Odcinek 73: Kozioł ofiarny

W 73. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Soraya zrzuca na Nanda winę za śmierć Calixty. Emisja 17 grudnia 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

María odkrywa, że Nando poszedł do Sorai. Chłopak daje się sprowokować przez zawistną kobietę. Rzuca się na nią i próbuje ją udusić. W trakcie szamotaniny wypada mu portfel. Calixta zjawia się nieproszona w domu Sorai. Znajduje zdjęcie córki i postanawia je zatrzymać. Służbie nie udaje się pozbyć kobiety przed powrotem szefowej. Soraya bez skrupułów wyrzuca matkę za drzwi. Ponieważ ta odmawia, wypycha ją z całej siły. Calixta przewraca się i uderza głową o kant mebla, wskutek czego umiera.

Nando je kolację z Agripiną i Veracruzem. Opowiada im o swoim zatargu z Sorayą. Przyznaje, że zacisnął ręce na jej szyi i próbował ją udusić. Abelardo przychodzi do domu rodziny De la Vega, żeby zabrać Alicię i Esperanzę. Alicia jest przerażona. Nie chce wraca do domu, w którym doświadczyła przemocy. Esperanza również nie jest gotowa na powrót, gdyż wciąż nie doszła do siebie po wypadku. María nie pozwala adwokatowi na wykonanie wyroku sądu. Luis Fernando także staje w obronie Alicii i jej guwernantki. Adwokat ustępuje.

Soraya nie wie, jak pozbyć się ciała Calixty. Kiedy znajduje portfel Nanda, wpada jej do głowy diabelski pomysł. Planuje obarczyć chłopaka winą za śmierć matki. Aranżuje miejsce zbrodni, aby przekonać policję do swojej wersji wydarzeń. Następnie odgrywa przed służbą scenę znalezienia martwego ciała. Policja zatrzymuje Nanda.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Po co nasion szedł do sorali

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.