„Giganci” – Odcinek 2: Rodzina

W 2. odcinku serialu „Giganci”: Tomás odzyskuje wolność. Śmierć Abrahama jednoczy go z braćmi. Emisja 9 grudnia 2018 o godz. 20.00 w Canal+ Seriale.

Po dziesięciu latach w więzieniu Daniel, najstarszy z braci Guerrero, odzyskuje wolność utraconą przez zdradę brata brata Tomása i ojca Abrahama. Clemente, najmłodszy i najmniej ambitny z braci, należy do klanu cygańskiej rodziny Pátina, odwiecznych wrogów rodziny Guerrero. Występuje dla nich w odbywających się potajemnie walkach. Tomás zbił fortunę na handlu narkotykami. Działa pod starannie skonstruowaną przykrywką firmy handlującej sztuką klasyczną. Jego małżeństwo z Sol nie jest już tak szczęśliwe jak było przed śmiercią nienarodzonego dziecka. wyjście na wolność Tomása sprawia, że czuję się niespokojny. Niezwyczajna śmierć Abrahama doprowadza do ponownego spotkania braci.

Materiały novela.pl

„Giganci” (Gigantes), serial, Hiszpania, 2018; Reżyseria: Enrique Urbizu, Jorge Dorado; Występują: José Coronado, Isak Férriz, Daniel Grao, Carlos Librado, Yolanda Torosio, Sofía Oria, Elisabeth Gelabert, Juana Acosta, Xenia Tostado i inni; Strona: www.novela.pl/giganci.

[tabs tab1=”Giganci – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.