„Światło twoich oczu” – Odcinek 73: Pozwolenie na spotkanie

W 73. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Marina zgadza się przedstawić ojcu swojego syna. Emisja 17 grudnia 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Edson próbuje podporządkować sobie Vanessę. Daje jej jasno do zrozumienia, że jako żona musi się go słuchać. Ana zwierza się matce ze swoich rozterek sercowych. Przyznaje, że chciałaby być dla Paulina kimś więcej niż tylko jego koleżanką. Kiedy Paulino wręcza jej w prezencie kwiaty, Soledad przekonuje ją, że ma szanse u chłopaka. Musi jedynie ośmielić się i zrobić pierwszy krok.

Luis zjawia się w domu Mariny i oświadcza, że chce poznać wnuka. Podkreśla, że w jego żyłach płynie krew rodu Ocaranza. Marina odpowiada, że chciałaby ustrzec syna przed kontaktem z ludźmi jego pokoju. Wypomina mu jak wyrzucił ją ze swojego rancza i zawiózł do Isaura. On wyjaśnia, że był przekonany o ich zażyłej relacji. Próbuje przekupić Marinę, oferując jej pieniądze na utrzymanie syna, jednak ona gardzi nimi, podobnie jak nazwiskiem Ocaranza. Mężczyzna nie daje za wygraną. Radzi Marinie, żeby pomyślała o dobru syna oraz prosi ją o przebaczenie za wyrządzone szkody. Marina w końcu zmienia zdanie. Nie chce natomiast udzielić ojcu przebaczenia, ale pozwala mu odwiedzać wnuka pod jej obecnością.

Alberto zaczepia Marinę w pracy, żeby pogratulować jej, że pozwoliła Luisowi odwiedzić wnuka. Luis mówi Prudencii, że poznał wnuka i będzie mógł go widywać. Nie zdobył jednak przebaczenia córki.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]
Comment

  1. Najgorsza telenowela

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.