Prudencia uprzedza męża, że jeśli chce poznać wnuka, będzie musiał porozmawiać z Mariną. Lucrecia donosi Albertowi, że Ricarda i Marinę łączy zażyłe stosunki. On nie przywiązuje uwagi do jej komentarza. Woli sądzić, Ricardo jedynie odwoził Marinę do domu. Lucrecia uważa inaczej. Sugeruje nawet, że ślub z zamożnym lekarzem rozwiązałby wszystkie problemy Mariny. Paulino doznaje szoku, gdy dowiaduje się, że Luis podejrzewał go o romans z Prudencią. Zaręcza mężczyźnie, że jego żona jest mu wierna i jeśli wymykała się ukradkiem z domu, to dlatego, żeby widywać się z córką i wnukiem.

Prudencia wyjawia Marinie, że Luis dowiedział się gdzie mieszka. Jednocześnie uspokaja córkę, że nie będzie musiała się przeprowadzać, albowiem jej mąż nie ma złych zamiarów. Pragnie jedynie poznać wnuka. Marina stanowczo odmawia. Nie chce, żeby ojciec zbliżał się do niej ani do jej syna. Nie daje się namówić na porzucenie dumy i pretensji. Obwinia go bowiem o nieszczęścia jakie sprowadził na nią, gdy oddał ją wbrew jej woli w ręce Isaura. Prudencia nie poddaje się i namawia córkę, żeby dała ojcu chociaż jedną szansę.

Susana insynuuje Luisowi, że powinien zapomnieć o córce, wnuku, a nawet o żonie. On przypomina, gdzie jest jej miejsce i zakazuje wypowiadać się na temat jego małżeństwa. Yolanda przyjmuje zaproszenie od Ericka na kolację. Opuszcza go, gdy odkrywa, że przyjaźni się z Albertem. Prudencia nie pozwala Susanie oczerniać jej córkę. Marina zastanawia się, czy powinna pozwolić ojcu na poznanie wnuka.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.