„Światło twoich oczu” - Odcinek 72: Niepewność | novela.pl

„Światło twoich oczu” – Odcinek 72: Niepewność

novela.pl 7 grudnia 2018 0

W 72. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Marina obawia się, że musi uciekać przed Luisem. Emisja 14 grudnia 2018 o godz. 17.00 w Czwórce

„Światło twoich oczu” – Odcinek 72: Niepewność

Prudencia uprzedza męża, że jeśli chce poznać wnuka, będzie musiał porozmawiać z Mariną. Lucrecia donosi Albertowi, że Ricarda i Marinę łączy zażyłe stosunki. On nie przywiązuje uwagi do jej komentarza. Woli sądzić, Ricardo jedynie odwoził Marinę do domu. Lucrecia uważa inaczej. Sugeruje nawet, że ślub z zamożnym lekarzem rozwiązałby wszystkie problemy Mariny. Paulino doznaje szoku, gdy dowiaduje się, że Luis podejrzewał go o romans z Prudencią. Zaręcza mężczyźnie, że jego żona jest mu wierna i jeśli wymykała się ukradkiem z domu, to dlatego, żeby widywać się z córką i wnukiem.

Prudencia wyjawia Marinie, że Luis dowiedział się gdzie mieszka. Jednocześnie uspokaja córkę, że nie będzie musiała się przeprowadzać, albowiem jej mąż nie ma złych zamiarów. Pragnie jedynie poznać wnuka. Marina stanowczo odmawia. Nie chce, żeby ojciec zbliżał się do niej ani do jej syna. Nie daje się namówić na porzucenie dumy i pretensji. Obwinia go bowiem o nieszczęścia jakie sprowadził na nią, gdy oddał ją wbrew jej woli w ręce Isaura. Prudencia nie poddaje się i namawia córkę, żeby dała ojcu chociaż jedną szansę.

Susana insynuuje Luisowi, że powinien zapomnieć o córce, wnuku, a nawet o żonie. On przypomina, gdzie jest jej miejsce i zakazuje wypowiadać się na temat jego małżeństwa. Yolanda przyjmuje zaproszenie od Ericka na kolację. Opuszcza go, gdy odkrywa, że przyjaźni się z Albertem. Prudencia nie pozwala Susanie oczerniać jej córkę. Marina zastanawia się, czy powinna pozwolić ojcu na poznanie wnuka.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

Komentarze »


X