„Giganci” od 2 grudnia w CANAL+ Seriale

Sześcioodcinkowy serial „Giganci” z udziałem José Coronado zadebiutuje w niedzielę 2 grudnia o godz. 20.00 w CANAL+ Seriale.

Prezentowany poza konkursem w sekcji oficjalnej tegorocznego festiwalu w San Sebastian serial „Giganci” (oryg. Gigantes) debiutuje w polskiej telewizji dwa miesiące po premierze w Hiszpanii. Przez sześć kolejnych niedziel w Canal+ Seriale możemy śledzić losy braci Guerrero z madryckiej mafii działającej w dzielnicy La Latina. Reżyserami serialu są Enrique Urbizu, twórca obsypanego nagrodami Goya filmu „Nie zna spokoju, kto przeklęty” oraz Jorge Dorador („El ministerio del tiempo”). Pomysłodawcą historii jest aktor Manuel Gancedo. Opracowaniem scenariusza zajęli się Michel Gaztambide i Miguel Barros.

Przez dekady bracia Guerrero kontrolowali rynek narkotyków na Półwyspie Iberyjskim. Swą bezwzględność zawdzięczają surowemu wychowaniu ojca. Pomimo więzów krwi bracia gotowi są rywalizować i zdradzić siebie nawzajem, aby przejąć schedę po ojcu. Daniel, starszy brat, właśnie wyszedł z więzienia i nie może doczekać się zemsty na młodszym Tomásie, który przez lata dorobił się statusu szanowanego biznesmena i obecnie rządzi narkotykowym imperium. Clemente, najmłodszy z rodzeństwa, próbował uciec od swej przeszłości, lecz skończył w slumsach, gdzie żyje obok Cyganów. Trójka braci będzie uparcie dążyć do zachowania rodzinnej potęgi, razem czy w pojedynkę.

W role braci Guerrero wcielili się Isak Férriz („Berlin, Barcelona”), Daniel Grao („Julieta”) i Carlos Librado („Niewidzialny strażnik”). Postać ich despotycznego ojca Abrahama zagrał José Coronado, znany z serialu „El Prínciple – dzielina zła”. Na drugim planie znalazły się, m.in. Elisabet Gelabert, Yolanda Torosio, Antonio Dechent, Juana Acosta, Daniel Holguín, Roberto Enríquez i Sofía Oria.

Więcej informacji o serialu dostępnych jest na stronie www.novela.pl/giganci

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.