Tytuł oryginalny: Amar a muerte
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2018
Liczba odcinków: 87
Data premiery: 29 października 2018 (świat), 28 grudnia 2020 (Polska)

Scenariusz: Leonardo Padrón
Reżyseria: Carlos Cock Marín, Alejandro Lozano, Joe Rendón
Producent: Carlos Bardasano
Obsada: Angelique Boyer, Michel Brown, Alexis Ayala, Alejandro Nones, Arturo Barba, Claudia Martín, Gonzalo Peña, Macarena Achaga i inni

Lucía Borges jest rozchwytywaną przez projektantów piękną dziewczyna z żurnala z niejasną przeszłością. Jako nastolatka była zmuszana przez matkę do prostytuowania się. Udało jej się wyrwać z piekła, uciekła do stolicy Meksyku i rozpoczęła pracę w liczącej się na rynku firmie. Nieprzeciętną urodą zwabiła do siebie jej właściciela, Leóna. Plan szybkiego wzbogacenia się usnuty przez Lucíę legnie w gruzach, gdy mężczyzna zostaje zabity w dniu ich ślubu. To jednak dopiero początek kłopotów, z jakimi przyjdzie jej się zmierzyć. Dusza Leóna powróci w ciele Valdésa, zwanego Chińczykiem, płatnego zabójcy straconego na krześle elektrycznym w amerykańskim więzieniu. Również żywot Valdeésa nie skończy się wraz ze śmiercią. Jego dusza powróci w ciele wykładowcy antropologii. Obaj mężczyźni skorzystają z drugiej szansy od losu, aby rozliczyć się z przeszłością – León odkryje niewierność Lucíi i zapragnie się na niej zemścić, podczas gdy Valdés posłuży się nowym obliczem jako kamuflażem w rozprawieniu się z dawnymi wrogami. (novela.pl)


8 KOMENTARZE

  1. Już skończyłą się emisja w meksyku i był to prawdziwy hit! Czekam z wielką nadzieją że nadają u nas i zobaczę po raz drugi tą piękną historię!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.