Miłość po grób

Lucía Borges jest rozchwytywaną przez projektantów piękną dziewczyna z żurnala z niejasną przeszłością. Jako nastolatka była zmuszana przez matkę do…

Tytuł oryginalny: Amar a muerte
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2018
Liczba odcinków: 87
Data premiery: 29 października 2018 (świat), 28 grudnia 2020 (Polska)

Scenariusz: Leonardo Padrón
Reżyseria: Carlos Cock Marín, Alejandro Lozano, Joe Rendón
Producent: Carlos Bardasano
Obsada: Angelique Boyer, Michel Brown, Alexis Ayala, Alejandro Nones, Arturo Barba, Claudia Martín, Gonzalo Peña, Macarena Achaga i inni

Lucía Borges jest rozchwytywaną przez projektantów piękną dziewczyna z żurnala z niejasną przeszłością. Jako nastolatka była zmuszana przez matkę do prostytuowania się. Udało jej się wyrwać z piekła, uciekła do stolicy Meksyku i rozpoczęła pracę w liczącej się na rynku firmie. Nieprzeciętną urodą zwabiła do siebie jej właściciela, Leóna. Plan szybkiego wzbogacenia się usnuty przez Lucíę legnie w gruzach, gdy mężczyzna zostaje zabity w dniu ich ślubu. To jednak dopiero początek kłopotów, z jakimi przyjdzie jej się zmierzyć. Dusza Leóna powróci w ciele Valdésa, zwanego Chińczykiem, płatnego zabójcy straconego na krześle elektrycznym w amerykańskim więzieniu. Również żywot Valdeésa nie skończy się wraz ze śmiercią. Jego dusza powróci w ciele wykładowcy antropologii. Obaj mężczyźni skorzystają z drugiej szansy od losu, aby rozliczyć się z przeszłością – León odkryje niewierność Lucíi i zapragnie się na niej zemścić, podczas gdy Valdés posłuży się nowym obliczem jako kamuflażem w rozprawieniu się z dawnymi wrogami. (novela.pl)
Comments

  1. Czy mozna ta telke obejrzec gdzies w necie?

  2. Chciałbym bardzo żeby po Przeklętej właśnie ta telka została emitowana na TV4 ;)

  3. Czy jest szansa że ta telenowela będzie niedługo u nas na jakimś kanale? Uwielbiam Angie Boyer, proszę może dacie na TV4 wraz z “Przeklętą”?

  4. Już skończyłą się emisja w meksyku i był to prawdziwy hit! Czekam z wielką nadzieją że nadają u nas i zobaczę po raz drugi tą piękną historię!

  5. Będzię ta Telenowela Emitowana w polskiej Telewizji w 2019Roku? Fajnie by było

  6. Koniecznie tą telkę musi zapodać jakaś pl tv :D

  7. Genialny zwiastun ?Mam nadzieję że kiedyś będzie emitowana u nas.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.