„Światło twoich oczu” - Odcinek 25: Nieudana próba | novela.pl

„Światło twoich oczu” – Odcinek 25: Nieudana próba

novela.pl 2 października 2018 0

W 25. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Marina nie daje się skompromitować w oczach gości. Emisja 9 października 2018 o godz. 17.00 w Czwórce

„Światło twoich oczu” – Odcinek 25: Nieudana próba

Luis wyjawia Isaurowi swój plan ośmieszenia Mariny w trakcie wieczornej kolacji na hacjendzie. Lekarz uprzedza mężczyznę, że Marina jest inteligentna oraz że osobiście zadbał o jej dobre maniery. Alberto dzieli się z Angustias swoimi wątpliwościami. Sądzi, że Marina nie przyjmie zaproszenia od jego ojca po tym, jak on nieuprzejmie ją potraktował. Angustias nie wierzy w nagłą zmianę zdania Luisa. Radzi Albertowi, aby podczas kolacji miał oczy dookoła głowy.

Susana obliguje Luisa, aby zachował spokój podczas obecności Mariny na hacjendzie. W przeciwnym razie ich plan spali na panewce. Luis uświadamia kobietę, że czeka ich trudne zadanie, albowiem Marina wcale nie jest dzikuską, za jaką ją uważali. Prudencia jest zaintrygowana osobą Mariny. Angustias wspomina jej, że jest sierotą, wychowaną przez przybraną matkę i nie miała łatwego życia. Vanessa posądza matkę o złorzeczenie Marinie. Insynuuje, że z niecierpliwością wyczekiwała, aż popełni jakiś błąd, aby jej dopiec, tymczasem ona zachowała się nienagannie i udowodniła wszystkim, dlaczego Alberto się w niej zakochał. Susana nie godzi się na taki obrót sprawy. Nakazuje córce wkroczyć do akcji i usidlić Alberta, zanim obie wylądują na ulicy.

Vanessa posłusznie wykonuje rozkaz matki. Udaje przed Albertem zranioną widokiem jego i Mariny razem. Mówi, że woli postrzegać jego zachowanie jako próbę udowodnienia ojcu, że jest wystarczająco dorosły, aby mógł podejmować własne decyzje. Wyraża także nadzieję, że wróci do niej, kiedy zrozumie, że nic go nie łączy z Mariną. Damiana jest zaniepokojona niezapowiedzianą wizytą Isaura.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

Komentarze »


X