Angie Cepeda w polskim filmie „Kobiety mafii 2”

Kolumbijska mega gwiazda Angie Cepeda, czyli niezapomniana Lucecita z serialu „Luz Maria” w obsadzie gangsterskiej superprodukcji „Kobiety mafii 2”.

Kolumbijskie kartele zdominują nowy film Patryka Vegi. Reżyser przygotował kontynuację filmu „Kobiety mafii”. W jednej z głównych ról pojawi się Angie Cepeda, dobrze znana z telenoweli „Luz Maria”. Jak zapowiada producent i dystrybutor filmu Kino Świat aktorka wkrótce przyleci do Polski. W obsadzie pojawi się również hiszpański aktor Enrique Arce („Dom z papieru”).

Zarys fabuły filmu: Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska).

Ver esta publicación en Instagram

Recargando #SunnyWarsaw

Una publicación compartida de Angie Cepeda (@angiecepeda) elComments

  1. To. Super wiadomość. Z chęcią obejrzę ten film.

  2. Widziałam jej zdjęcia na instagramie. Piękna! Życzę jej udanego pobytu i owocnej współpracy Vegą. Trzeba będzie się wybrać na ten film do kina. Pierwszej części nie widziałam, ale to chyba nie ma znaczenia, bo pójdę na ten film tylko dla Angie.
    Wciąż mam ją w pamięci jako cudowną Fiorellę, Luz Marię czy Juanę Valentinę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.