Paulino oznajmia Vanessie, że jeśli brakuje jej odwagi, aby zawalczyć o ich miłość, on będzie się starał za ich oboje. Susana dowiaduje się od Zacariasa, że Paulino zawrócił w głowie jej córce. Zwraca się do chłopaka z pretensjami, ubliża mu i wymierza policzek, a następnie znęca się nad Vanessą. Alberto jest zdumiony stanem, w jakim zastaje narzeczoną. Susana usiłuje wzbudzić w nim poczucie winy. Zarzuca mu, że złamał serce jej córce i wystawił je obie na pośmiewisko.

Yolanda uprzedza Damianę, żeby opuściła chatkę, w której mieszka z Mariną, zanim Luis ją odnajdzie. Damiana wyjawia Baldomerowi, że Marina jest córką Prudencii. Opowiada jej o tym, jak doszło do zamiany niemowląt. Isauro wmawia Luisowi, że Marina jest jego kobietą i nie dopuści, aby Alberto mu ją odebrał. Ostrzega mężczyznę, że jeśli nie dopilnuje syna, oskarży go o najście na dom oraz pobicie, za co może trafić do więzienia. Luis oświadcza, że zrobi wszystko, co w jego mocy, albowiem nie chce widzieć Mariny u boku Alberta.

Susana policzkuje Vanessę, gdy ta deklaruje, że kocha Paulina. Nazywa ją bezwstydnicą oraz namawia do zgrywania ofiary przed Albertem i Luisem, żeby mogła wkupić się w łaski ich rodziny. Luis zakazuje Zacariasowi usunąć Marinę i jej matkę z jego ziemi. Angustias spotyka Marinę w kościele. Oznajmia dziewczynie, że aprobuje jej związek z Albertem.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.