Alberto wyjeżdża na dwa dni do stolicy. Prosi Vanessę, aby wykorzystała ten czas i zastanowiła się nad tym, czy naprawdę go kocha. Vanessa chce zerwać kontakt z Paulinem. On protestuje. Wyjaśnia jej, że popełnia błąd, wiążąc się z mężczyzną, który kocha inną kobietę. Angustias namawia Vanessę do odbycia szczerej rozmowy z Albertem i wyjawienia mu, że pokochała Paulina, ale ona wzbrania się przed podjęciem tego kroku, gdyż nie chce rezygnować z życia w luksusie. Jest zdecydowana zawalczyć o miłość Alberta i zostać jego żoną.

Susana donosi Luisowi, że jego syn sprawia wiele przykrości Vanessie. Mężczyzna daje słowo, że Alberto dotrzyma obietnicy i poślubi jej córkę. Vanessa prosi matkę, żeby odwołała przygotowania do ślubu, gdyż boi się kompromitacji, jeśli on nie dojdzie do skutku. Susana usiłuje przekonać córkę, że tylko w ten sposób złapią w garść w Alberta i zmuszą go, żeby wziął ślub w wyznaczonym terminie. Angustias wyjawia Prudencii, że Alberto wyjechał z Mariną i zamierza zabrać ją do okulisty, aby zdiagnozował, czy ślepota dziewczyny jest uleczalna. Łudzi się bowiem, że jeśli odzyska wzrok, zostanie zaakceptowana w roli jego narzeczonej. Isauro wpada w złość, gdy dowiaduje się o wyjeździe Mariny i Damiany.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.