„Światło twoich oczu” - Odcinek 2: Przyłapana na gorącym uczynku | novela.pl

„Światło twoich oczu” – Odcinek 2: Przyłapana na gorącym uczynku

novela.pl 30 sierpnia 2018 0

W 2. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Alberto posądza Marinę o kradzież awokado z ogrodu. Emisja 6 września 2018 o godz. 16.40 w Czwórce

„Światło twoich oczu” – Odcinek 2: Przyłapana na gorącym uczynku

Doktor Isauro ratuje życie Mariny z pożaru, jednak sam ulega poparzeniu. Z każdym spojrzeniem w lustro, w którym widzi poznaczoną bliznami twarz, wzmaga się w nim uczucie gniewu. Postanawia ukryć prawdę przed Marianą, gdyż nie chce jej współczucia, i prosi Damianę o milczenie. Margarito proponuje Damianie, aby wraz z Mariną zamieszkały w opuszczonej chatce. Kobieta waha się przed przyjęciem pomocy z obawy, że przysporzy kłopotów Margaritowi. On wyjaśnia jej, że właściciel hacjendy rzadko na niej bywa.

Alberto prosi Vanessę, żeby została jego narzeczoną i zostaje przyjęty. Luis cieszy się, że z zaręczyn syna, tak samo jak z tego, że ukończył studia medyczne. Namawia narzeczonych, żeby nie zwlekali ze ślubem i obdarowali go tuzinem wnuków. Alberto pragnie spędzić wakacje na hacjendzie. Prudencia wyznaje Angustias, że nie zapomniała o zmarłej córce, której nie było jej dane zobaczyć na oczy. Służąca sugeruje jej, żeby przestała zadręczać się przeszłością i pomyślała o synu.

Alberto przyłapuje Marinę na kradzieży awokado. Dziewczyna stawia mu się, a gdy ten próbuje się do niej zbliżyć, gryzie go w rękę. Po powrocie do chatki opowiada Damianie o przypadkowym spotkaniu z nieznajomym. Wyjawia, że jest synem właścicieli hacjendy La Añoranza. Damiana mówi Marinie, że Isauro chce ją zabrać na do stolicy. Luis namawia syna, żeby sformalizował swój związek z Vanessą. Jego zdaniem dziewczyna jest idealną kandydatką na synową. Prudencia przeczuwa, że Alberto nie kocha swojej narzeczonej. Margarito donosi Damianie, że Angustias o nią wypytywała. Ona nakazuje mu wmówić kobiecie, że opuściła wioskę.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

Komentarze »


X