Margarito i Baldomero proszą Toribia, żeby ostrzegł Damianę i Marinę, aby nie wychodziły z domu, albowiem Luis rozkazał Zacariasowi dowiedzieć się, gdzie mieszkają. Margarito uprzedza Alberta, że ojciec polecił mu go śledzić, żeby poznać miejsce zamieszkania Mariny. Przyznaje, że także nie aprobuje łączącego ich uczucia. Yolanda posądza Vanessę o igranie z uczuciami Paulina. Namawia ją, żeby zerwała zaręczyny z Albertem i związała się z jej bratem, jeśli naprawdę go kocha. Isauro wyjawia Albertowi, że wydostał Marinę z płonącej chatki i ocalił jej życie, choć sam na tym ucierpiał, dlatego uważa, że dziewczyna należy do niego. Alberto oświadcza, że jest w niej zakochany.

Susana uświadamia Vanessę, że zostały bez środków do życia i wkrótce nie będą miały co jeść, ani gdzie mieszkać, dlatego musi koniecznie poślubić Alberta. Nakazuje córce posłusznie wykonywać jej rozkazy. Vanessa próbuje zjednać sobie Alberta. Deklaruje, że chce zostać jego żoną i z miłości zgodziła się na przesunięcie daty ślubu, chociaż bardzo cierpi z tego powodu. Później, w rozmowie z Angustias, wyjawia że straciła głowę dla Paulina.

Alberto obwieszcza Marinie, że zapisał ją na wizytę u jednego z najlepszych okulistów i muszą wyjechać do miasteczka. Rozbudza jej nadzieję na odzyskanie wzroku. Marina jest wzruszona. Prosi Damianę, żeby przystała na propozycję Alberta i otrzymuje ją. Paulino szuka Vanessy. Całują się.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.