„Światło twoich oczu” - Odcinek 16: Niewierność Vanessy | novela.pl

„Światło twoich oczu” – Odcinek 16: Niewierność Vanessy

novela.pl 19 września 2018 0

W 16. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Yolanda nakrywa córkę na pocałunku z Paulinem. Emisja 26 września 2018 o godz. 17.00 w Czwórce

„Światło twoich oczu” – Odcinek 16: Niewierność Vanessy

Vanessa próbuje udobruchać Alberta. Wyjaśnia, że ogarnęła ją zazdrość o Marinę i dlatego na nią naskoczyła. Alberto oznajmia jej, że powinni wycofać się z planów ślubnych. Prudencia uważa, że tylko ślub z Vanessą przyniesie szczęście Albertowi. Wierzy, że syn nie sprawi im zawodu, zwłaszcza ojcu, dla którego jest oczkiem w głowie.

Vanessa uprzedza matkę, że Alberto nie chce się żenić. Alberto szuka doktora Isaura, żeby wypytać go ślepotę Mariny. Lekarz stara się wmówić mu, że nie ma ratunku dla Mariny i dziewczyna powinna pozostać na wsi, gdzie jest szczęśliwa. Paulino przeżywa rozczarowanie, gdy Vanessa oznajmia, że ich pocałunek był błędem, tak samo jak jej prośba o to, żeby został na hacjendzie.

Isauro ma pretensje do Mariny, że widuje się z Albertem. Stawia jej ultimatum: jeśli chce dalej pobierać naukę, musi raz na zawsze odsunąć się od chłopaka. Paulino zostaje uderzony przez konia. Przejęta jego zdrowiem Vanessa składa mu wizytę. Całują się. Marina wspomina matce, że Isauro rozkazał jej wybrać między spotkaniami z Albertem a nauką. Damiana uświadamia ją, że nie musi słuchać się Isaura i może poprosić o pomoc Alberta. Luis ostrzega syna, że przestanie go utrzymywać, jeśli nie poślubi Vanessy. Yolanda mówi Paulinowi, że była świadkiem jego pocałunku z Vanessą.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

Komentarze »


X