Isauro zmusza Bryana, żeby nie zgodził się wykonywać niczego, o co poprosi ją Marina. Ostrzega, że w przeciwnym razie odmówi darmowego leczenia jego schorowanej matce. Baldomero przekazuje Angustias zdobyte informacje o pochówku zmarłego niemowlęcia. Luis postanawia dowiedzieć się, kto przed laty ukradł kolczyki, które podarował Prudencii. Margarito melduje mu, że żaden z pracowników nie wszedł do domu, a jego żona przez cały czas przebywała w towarzystwie Angustias. Broni także dobrego imienia Damiany, gdy Luis rzuca na nią cień podejrzeń i deklaruje, że kobieta nie odmawia pomocy potrzebującym, nawet tym, którzy nie mogą jej zapłacić, choć sama wiedzie skromne życie.

Isauro usiłuje przekonać Marinę, że zamiast miłości, powinna czuć nienawiść do Alberta za to, że z niej zadrwił. Jednakże Marina wierzy, że wyznanie uczuć Alberta było szczere. Paulino oznajmia ojcu, że nie chce być przez całe życie zarządcą hacjendy i dbać o cudze ziemie. Ma wyższe aspiracje i chce po nie sięgnąć. Yolanda wyjawia Marinie, że Paulino planuje opuścić ranczo. Jej zdaniem winę za to ponosi Vanessa.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.