„Kobiety w czerni” – Odcinek 51: Zatrzymanie Bruna

W 51. odcinku serialu „Kobiety w czerni”: Patricio dokonuje zatrzymania Bruna. Emisja 8 lutego o godz. 12:00 w telewizji WP .

Jacie, Vanessa i Katia zostają zatrzymane pod zarzutem zabicia mężów. Jackie wyjaśnia Patriciowi, że Lorenzo znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie oraz o mały włos nie przypłaciła tego życiem. Wstawia się za przyjaciółkami. Tłumaczy, że Nicolás próbował zabić siebie i Katię poprzez odkręcenie kurków z gazem, zaś Julio naraził życie Vanessy i Diega. Nazywa Patricia zdrajcą. On przypomina jej, że dał jej szansę na przyznanie się, ale ona wolała go dalej zwodzić.

Bárbara mówi Patriciowi, że w końcu może udowodnić, że Borgetti potrącił siostrzenicę Miriam i przekazuje mu otrzymają od nieznanej kobiety kopertę z listem. Borgetti prosi dyrektorkę więzienia o niewyjawianie treści jego rozmowy z żoną. Próbuje wmówić kobiecie, że wszystko co usłyszała to czcze wymysły jego zdesperowanej żony. Andrés mówi Benjamínowi, że Borgetti zmusił go do złożenia zeznań przeciwko Miriam pod groźbą zabicia jego rodziny. Oznajmia, że jest gotowy złożyć ponownie zeznania, jeśli w zamian zagwarantuje mu opiekę.

Bruno rozgłasza wiadomość, że rozwodzi się z żoną, żeby dowieść, że sprawiedliwość jest dla niego najważniejsza, a jego żona musi zapłacić za przestępstwa, których się dopuściła. Patricio zjawia się u Bruna z nakazem zatrzymania. Diego płacze, gdy dowiaduje się, że jego mama i jej koleżanki są zabójczyniami.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Kobiety w czerni” (Mujeres de negro), serial, Meksyk 2016; Reżyseria: Fernando Nesme; Występują: Mayrín Villanueva, Alejandra Barros, Ximena Herrera, Diego Olivera, Arturo Peniche, Leticia Calderón, Alexis Ayala, Bruno Bichir, Marcelo Córdoba, Francisco Gattorno, Mark Tacher, Emmanuel Palomares; Strona: www.novela.pl/kobiety-w-czerniTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.