„Kobiety w czerni” – Odcinek 45: Bez kompromisu

W 45. odcinku serialu „Kobiety w czerni”: Rebeca nie chce dogadać się z Eddym. Bruno niszczy dowody Julia. Emisja 31 stycznia o godz. 12:00 w telewizji WP .

Vanessa dowiaduje się od Artura, że jego żona utrzymywała romans z Danielem. Gustavo ostrzega Rebecę, by nie szła na układy z Eddym, gdyż zapłacił wysoką cenę za przekupienie lekarza. Rebeca zapewnia Eddy’ego, że nie będzie z nim negocjowała i zda się całkowicie na decyzję sądu. On uprzedza ją przed możliwymi konsekwencjami. Nowi wspólnicy Farmateki zgłaszają policji swoje pretensje do Miriam, że sprzedała im akcje firmy posiadającej tajne laboratoria. Kobieta zostaje zatrzymana, jednak dzięki interwencji Bruna podlega aresztowi domowemu. José mówi Natalii, że nie jest jeszcze gotowy na zostanie ojcem. Bruno niszczy laptop należący do Julia.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Kobiety w czerni” (Mujeres de negro), serial, Meksyk 2016; Reżyseria: Fernando Nesme; Występują: Mayrín Villanueva, Alejandra Barros, Ximena Herrera, Diego Olivera, Arturo Peniche, Leticia Calderón, Alexis Ayala, Bruno Bichir, Marcelo Córdoba, Francisco Gattorno, Mark Tacher, Emmanuel Palomares; Strona: www.novela.pl/kobiety-w-czerniTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.