„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 47: Znaleźć klucz

W 47. odcinku telenoweli „Przeznaczenie Evy”: Eva próbuje dostać się do sejfu, żeby odzyskać drogą biżuterię. Emisja 31 stycznia o godz. 15:50 w iTVN .

Eva przypomina sobie o drogiej biżuterii, którą mogłaby odzyskać i sprzedać, żeby sfinansować pierwszą inwestycję w nową firmę. Betty zwraca się do Pabla z prośbą o finansowe wsparcie. Eva prosi Berthę o znalezienie kopii klucza do sejfu. Armando przyłapuje Fabiolę na rozmowie telefonicznej z Evą. Próbuje jej przerwać, ale Viviana go zatrzymuje. Marlene znajduje klucz, którego szukała Eva, ale nie udaje jej się otworzyć nim sejfu. Pablo prosi Evencia, żeby przypomniał sobie wszystko, co widział w noc śmierci Sofíi. Z pomocą Berthy Eva zakrada się do byłego domu, by osobiście odszukać klucz. Niezamierzenie natyka się w środku na Marlene. Adriana odrzuca propozycję ślubu z Bobby’m. Bertha zostaje zwolniona z pracy. Esteban wspomina Sorai o samochodzie, który od kilku dni stoi w pobliżu ich domu. Kobieta ma złe przeczucia. Pablo składa wizytę Armandowi jako adwokat Evy.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.