„Kobiety w czerni” – Odcinek 42: Bruno grozi Vanessie

W 42. odcinku serialu „Kobiety w czerni”: Bruno ucieka się do szantażu, by powstrzymać działania Vanessy. Emisja 26 stycznia o godz. 11:50 w telewizji WP .

Vanessa jest zrozpaczona wiadomością o śmierci męża. Nie ma wątpliwości, że Julio został zabity. Eddy próbuje nawiązać znajomość z Diegiem, ale chłopiec go ignoruje. Bruno mówi Vanessie, żeby pogodziła się z wersją, że jej mąż umarł przez przedawkowanie narkotyków. Uprzedza ją także, żeby przestała rozgrzebywać przeszłość, jeśli nie chce, by doszło do kolejnego nieszczęścia. Lascuraín wypytuje Katię o powody ostatniej wizyty Julia w jej pokoju. Kobieta wyjaśnia, że były kochanek usiłował przekonać ją do powrotu, ale mu odmówiła.

Jackie prosi Patricia, żeby przestał zajmować się sprawą Julia i rywalizować z Borgettim z obawy przed przykrymi konsekwencjami. Patricio nie chce przystać na jej prośbę. Wyjaśnia, że jako policjant musi doprowadzić śledztwo do końca i przysięga, że odkryje, kto ponosi winę za eksplozję jachtu oraz śmierć osób, których zwłoki wyłowiono z rzeki. Lascuraín, Patricio i Rita znajdują ciało Marciala. Bruno żąda od Benjamína sowitej zapłaty w zamian za zatuszowanie jego nielegalnych interesów.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Kobiety w czerni” (Mujeres de negro), serial, Meksyk 2016; Reżyseria: Fernando Nesme; Występują: Mayrín Villanueva, Alejandra Barros, Ximena Herrera, Diego Olivera, Arturo Peniche, Leticia Calderón, Alexis Ayala, Bruno Bichir, Marcelo Córdoba, Francisco Gattorno, Mark Tacher, Emmanuel Palomares; Strona: www.novela.pl/kobiety-w-czerniTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.