„Kobiety w czerni” – Odcinek 52: Bomba

W ostatnim, 52. odcinku serialu „Kobiety w czerni”: Lino detonuje bombę w siedzibie sądu. Emisja 9 lutego o godz. 12:00 w telewizji WP .

José nie może uwierzyć w to, że Jackie jest morderczynią. Uważa jednak, że jego ojciec zasłużył sobie na śmierć. Patricio przyznaje, że bardzo kocha Jackie, dlatego z wielkim bólem postawił ją przed wymiarem sprawiedliwości. Sandro pyta Artura, czy zajmie się sprawą Katii. On oznajmia, że będzie bronił zarówno ją jak i jej przyjaciółki. Giovanna ostrzega go, żeby tego nie robił, bo zaprzepaści swoją karierę. Erick mówi matce, że cieszy się, że Borgetti nie uznał go za swojego syna i rozumie, dlaczego ukrywała przed nim prawdę.

Patricio chce poznać powód, które skłoniły jego matkę zabiła jego ojca. Genoveva deklaruje, że miała ich wiele, była bita, zmuszana do prostytucji, ale nie potrafiła stać bezczynnie, gdy mąż próbował wciągnąć w prostytucję także jego. Dodaje, że zrobiłaby to ponownie, bo wie, że dzięki temu on wychował się na prawego człowieka. Vanessa zakazuje Isabeli podsycać nienawiść u Diega. Isabela broni się, zrzucając winę na synową. Vanessa policzkuje Katię. Nazywa ją zdrajczynią. Zmusza ją, żeby przyznała się, że powiedziała Juliowi o bombie. Katia wyjaśnia, że chciała się w ten sposób na nim zemścić. Benjamín informuje Miriam, że Bruno przebywa w celi i zapłaci za popełnione zbrodnie, w tym także śmierć Alexy, zaś ona odzyska wolność. Eddy uprzedza Rebecę, że trafi do więzienia za swoje oszustwa i kłamstwo z chorobą, na którą nigdy nie cierpiała.

Decyzją sądu Jackie, Katie i Vanessa zostają oczyszczone ze stawianych im zarzutów. Okazuje się, że Saúl je okłamał i nie podłożył bomby, którą kazały mu spreparować. Bruno jest zszokowany wiadomością, że Irene przeżyła i złożyła obciążające go zeznania. Lino detonuje bombę na sali rozpraw w momencie, gdy opuszczają ją Katia, Vanessa i Jackie… Koniec.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Kobiety w czerni” (Mujeres de negro), serial, Meksyk 2016; Reżyseria: Fernando Nesme; Występują: Mayrín Villanueva, Alejandra Barros, Ximena Herrera, Diego Olivera, Arturo Peniche, Leticia Calderón, Alexis Ayala, Bruno Bichir, Marcelo Córdoba, Francisco Gattorno, Mark Tacher, Emmanuel Palomares; Strona: www.novela.pl/kobiety-w-czerniTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.