„Esmeralda” – Odcinek 44: José Armando odnajduje Esmeraldę

W 44. odcinku telenoweli „Esmeralda”: Fátima wyjawia José Armandowi, gdzie zaszyła się Esmeralda. Emisja 28 listopada 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Blanca spotyka Esmeraldę w sierocińcu i wita ją serdecznym uściskiem. Blanca dziękuje siostrze Piedad za udzielenie pomocy Esmeraldzie. Adrián zdradza Melesiowi swój zamiar udania się do stolicy i odnalezienia Gracieli. Blanca dzieli się z mężem wiadomością o odnalezieniu Esmeraldy. On tymczasem mówi jej o konieczności anulowania małżeństwa ich córki z José Armandem.

Blanca wyjawia José Armandowi, gdzie odnajdzie Esmeraldę. Doris zapoznaje Gracielę z Emilianem i Héctorem. Juana informuje Lucia, że Fátima zamierza doprowadzić do unieważnienia ślubu Esmeraldy i José Armanda. Esmeralda chwali się Blance, że siostra Lucía uczy ją pisać i czytać. Graciela podpowiada José Armandowi, żeby poszedł do Esmeraldy. On idzie za jej radą, zjawia się w mieszkaniu Socorro i przytula Esmeraldę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Esmeralda”, telenowela, Meksyk 1997; Reżyseria: Beatriz Sheridan; Występują: Leticia Calderón, Fernando Colunga, Enrique Lizalde, Laura Zapata, Salvador Pineda , Nora Salinas, Alejandro Ruiz, Raquel Morell, Ana Patricia Rojo i inni; Strona: www.esmeralda.novela.pl

[tabs tab1=”Esmeralda – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.